Tai Hayakawa

Absolvent prestižní Musashino Art University v Tokiu se narodil v roce 1975 a k designérství směřoval už od raného dětství – vždy si prý nejvíce přál něco, co na trhu vůbec neexistovalo. Již dva roky po získání bakalářského titulu z oboru produktový design tak založil Hayakawa své vlastní designérské studio, dnes známé pod názvem Club88inc. Jako důvod uvádí, že jej neuspokojovala stávající nabídka na trhu a chtěl nabídnout funkční, krásné a dokonale řemeslně zpracované produkty za rozumnou cenu. Správnost tohoto rozhodnutí potvrdil i fakt, že se již v témže roce účastnil výstavy v tokijském Design centru v rámci Designers Block.
Další výstavy následovaly velice brzy, hned o rok později to byla Ornavi Seoul v Korei a také účast na dalším Design Festivalu konaném ve stejném městě. Samostatné výstavy jako Milujeme židli nebo 100% Design Tokio pak pokračovaly se stávající pravidelností. Brzy se také dostavila první ocenění, například za soupravu „Icosa" na pepř a sůl.
Životním mottem Tai Hayakawa je „mysli svýma rukama". Precizní provedení, funkčnost a vysoká kvalita se odráží v každém produktu vyrobeném jím či jeho designérským studiem. 

Yoko Tokuda, Kořenky "ICOSA", cena 800 Kč / sada 2 ks